جهاددانشگاهی می‌تواند نقش ارزشمندی در رونق تولید داخلی ایفا کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد برآمده از انقلاب است که از آغاز تاسیسش تاکنون در کنار مردم بوده و توانسته خدمات ارزنده‌ای برای کشور داشته باشد.

حمید گرمابی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جهاددانشگاهی توانسته است با کار جهادی و کار تخصصی در زمینه پیشرفت علم و فناوری کشور، کمک‌های شایانی را داشته باشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه ارزنده پژوهشگاه رویان در دنیا تصریح کرد: در شرایط تحریم جهاددانشگاهی می‌تواند در تولید محصولاتی که کشور به خارج وابسته است کمک کند.

گرمابی با تاکید بر اینکه «جهاددانشگاهی از نیروی انسانی توانمندی برای فعالیت جهادی برخوردار است»، ادامه داد: این نهاد برآمده از انقلاب با داشتن این چنین نیروهای متخصص می‌تواند نقش ارزشمندی در رونق تولید داخلی کشور ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه «دولت‌های گذشته در استفاده از خدمات ارزنده جهاددانشگاهی کوتاهی نموده‌اند»، خاطرنشان کرد: با شناختی که از مجموعه واحدهای جهاددانشگاهی در کشور وجود دارد، این نهاد می‌تواند همانند پژوهشگاه رویان، خود را به دولت تحمیل نماید.

وی خبرگزاری دانشجویان ایران را یکی از خبرگزاری‌های مستقل کشور دانست و بیان کرد: این خبرگزاری توانسته است وقایع کشور را به صورت شفاف به اطلاع جامعه برساند. ایسنا در اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موفق عمل نموده است.

انتهای پیام

Posts created 2094

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top