هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی برگزار می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اهمیت برگزاری هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی به میزبانی یزد، گفت: اجلاس پیرغلامان حسینی احیای نهضت عاشورا در جهان است.

آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسنی، اظهار کرد:‌ برگزاری این چنین رویدادهای فرهنگی،‌اجتماعی و دینی نقش مهمی در معرفی ارزش‌های حسینی انقلاب اسلامی ایران به مردم جهان ایفا می‌کند.

وی اجلاس پیرغلامان حسینی را از جمله اقدامات شاخص صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای حراست از ارزش‌های دینی دانست و افزود:‌ این اجلاس در حقیقت احیای نهضتی انقلابی و عاشورایی با گستره‌ای بین‌المللی است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به نقش رسانه در پاسداری از ارزش های اسلامی این اقدام صدا و سیمای جمهوری اسلامی را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت‌:‌ خوشبختانه شهر دارالعم و دارالعباده یزد در شهریور ماه امسال میزبان این رویداد مهم دینی و مذهبی خواهد بود.

ناصری‌یزدی با بیان این‌که تمام مدیران و دست‌اندرکاران استان باید بابرگزاری این اجلاس همکاری و همراهی لازم و مستمر را داشته باشند، ‌تصریح کرد:‌ هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان که با حضور خادمان حسینی از سراسر کشور و جهان برگزار می‌شود فرصت مناسبی برای بیان ارزش‌های دینی و معرفتی مردم دارالعباده است.

وی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در راستای معرفی صحیح و کامل ارزش‌های انقلاب و اسلامی به نسل جوان،‌ خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم این اجلاس بین‌المللی بتواند آنطور که باید و شاید در راستای ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های عاشورایی در داخل و خارج ایران ایفای نقش کند.

انتهای پیام

Posts created 2093

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top