سوارس: گریزمان بسیار باهوش است

ستاره اروگوئه ای بارسلونا به ستایش از هم تیمی جدید خود پرداخت و به بازگشت نیمار هم واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، بارسلونا در دیداری دوستانه به مصاف ناپولی رفت و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. در این دیدار آنتوان گریزمان بار دیگر پیراهن بارسلونا را بر تن کرد و عملکرد خوبی هم از خود نشان داد.

لوئیس سوارس به ستایش از همبازی جدید فرانسوی خود پرداخت و گفت: این دومین دیداری بود که در کنار گریزمان بازی می کردم و باید دقایق زیادی در کنار هم باشیم. بازی کردن در بارسلونا برای هیچ بازیکنی راحت نیست. سازگار شدن با سبک بازی بارسلونا اصلا آسان نیست و هر بازیکنی در ابتدا به مشکل خواهد خورد اما گریزمان بازیکن بسیار باهوشی نشان می دهد و خیلی سریع خود را با ما هماهنگ خواهد کرد.

او درباره بازی با ناپولی گفت: خوشحالم که در این دیدار به پیروزی دست پیدا کردیم. بازی خسته کننده بود و بسیار اذیت شدیم. تلاش زیادی از خود نشان دادیم. برای آماده شدن به چنین دیدارهای نیاز داریم و رفته رفته آماده می شویم.

سوارس درباره بازگشت نیمار گفت: او یکی از بهترین بازیکنان جهان است.

مهاجم بارسلونا درباره خداحافظی فورلان گفت: دوران فوتبال یک بازیکن با دوران مربیگری او تفاوت بسیار زیادی دارد اما بدون شک تجربه یک بازیکن کمک بسیار زیادی به او به هنگام مربیگری کردن خواهد داشت. امیدوارم که فورلان همچنانکه بازیکن بزرگی بود مربی بزرگی هم شود.

انتهای پیام

Posts created 2093

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top